Inform Media Press SRL – DISTRIBUITORI DE PRESĂ (împarţire ziare la abonaţi, în cutiile poştale) in ORADEA:

Full time @Inform Media Press SRL in Sport / Artă / Divertisment Trimite oferta de job pe mail
  • Share:

Detalii despre locul de muncă

  • Job ID 7091
  • Nivel carieră Mid level
  • Experiență Fără experiență
  • Industrie Media / Internet
  • Nivel studii Nespecificat

Descrierea locului de muncă

SC Inform Media Press SRL

ANGAJEAZĂ

DISTRIBUITORI DE PRESĂ (împarţire ziare la abonaţi, în cutiile poştale) in ORADEA:

-zona Centru (Republicii, Eminescu, Ciorogariu, Parcul Traian, Enescu, Jiga)

-zona Nufarul (Bumbacului, Iuliu Hossu, C.Noica, Eforiei, Eftimie Murgu, Forajului, Gradinarilor, Ialomitei, Onisifor Ghibu, Scoalelor, Zidarilor)

DESCRIEREA POSTULUI:

– distribuitorul imparte ziarele in cutiile postale ale abonatilor, dimineata, la prima ora (luni-vineri)

– incaseaza contravaloarea abonamentelor de la abonatii ziarelor (incasarea abonamentelor se face lunar)

CERINŢE:

– persoană serioasă, organizată

– disponibilitate de deplasare pe zona alocată

OFERIM:

– contract de muncă pe perioadă nedeterminată

– program de lucru part-time – 2 ore in zona Centru; 4 ore in zona Nufarul

CV-urile se pot trimite la sediul redacţiei – Bulevardul Dacia, nr. 34, sau pe e-mail la: hr@informmedia.ro

Informaţii la: 0720 669 549, 0720 400 395, 0728 116 455

Solicitantul este de acord cu utilizarea datelor sale personale conform regulamentuluiGDPR al firmei noastre publicat pe site-ul Inform Media Press.

Sugestii locuri de muncă