Inform Media Press SRL – DISTRIBUITORI DE PRESĂ (împarţire ziare la abonaţi, în cutiile poştale) in Salard, Alesd si Uileacu de Munte

Full time @Inform Media Press SRL in Sport / Artă / Divertisment Trimite oferta de job pe mail
  • Share:

Detalii despre locul de muncă

  • Job ID 7092
  • Nivel carieră Mid level
  • Experiență Fără experiență
  • Industrie Media / Internet
  • Nivel studii Nespecificat

Descrierea locului de muncă

SC Inform Media Press SRL

ANGAJEAZĂ

DISTRIBUITORI DE PRESĂ (împarţire ziare la abonaţi, în cutiile poştale) in Salard, Alesd si Uileacu de Munte.

DESCRIEREA POSTULUI:

– distribuitorul imparte ziarele in cutiile postale ale abonatilor, dimineata, la prima ora (luni-vineri)

– incaseaza contravaloarea abonamentelor de la abonatii ziarelor (incasarea abonamentelor se face lunar)

CERINŢE:

– persoană serioasă, organizată

– disponibilitate de deplasare pe zona alocată

OFERIM:

– contract de muncă pe perioadă nedeterminată

– program de lucru part-time – 1 ora, dimineaţa

CV-urile se pot trimite la sediul redacţiei – Bulevardul Dacia, nr. 34, sau pe e-mail la: hr@informmedia.ro

Informaţii la: 0720 400 395, 0721220356, 0728116455.

Solicitantul este de acord cu utilizarea datelor sale personale conform regulamentului GDPR al firmei noastre publicat pe site-ul Inform Media Press.

Sugestii locuri de muncă