Specialist Vanzari

Freelance @SC PUBLIC EUROCONSULTING SRL in Vânzări
  • Data publicării : 23 octombrie 2024
  • Aplică înainte de : 17 noiembrie 2024
  • Salariu: Negociabil
  • 0 Aplicant(i)
  • Vizualizări 15
Trimite oferta de job pe mail
  • Share:

Detalii despre locul de muncă

  • Job ID 11279
  • Nivel carieră Mid level
  • Experiență 2 Ani
  • Industrie Prestări servicii
  • Nivel studii Nespecificat

Descrierea locului de muncă

SC Public Euroconsulting SRL, o companie cu o experienta de peste 20 de ani in domeniul resurselor umane, caută un Specialist Vanzari dedicat și cu experiență pentru a se alătura echipei noastre. Acest rol necesită un înalt nivel de inițiativă și devotament, implicând generarea și urmărirea prospectelor, prezentarea și vânzarea serviciilor companiei cât și menținerea relațiilor cu clienții existenți.

Cerințele față de candidat:

Studii superioare în domeniul Economic, Juridic, Marketing sau domenii aferente;

Experiență de lucru de minim 2-5 ani în domeniul vânzărilor de servicii, preferabil în sectorul de business-to-business;

Fluent în limba română (engleza reprezinta avantaj);

Permis categoria B – obligatoriu;

Cunostinte solide de MS Office: Word, Excel, Outlook, documentare si comunicare in mediul internet

Responsabilitățile candidatului:

Generarea și urmărirea de noi oportunități de afaceri;

Prospectarea pietei, analizarea/procesarea informatiilor privind piata serviciilor de recrutare;

Prezentarea și vânzarea serviciilor companiei;

Menținerea unei relații apropiate cu clienții și identificarea nevoilor acestora;

Raportarea rezultatelor activității de vânzări către manager;

Oferta companiei si Beneficii:

La SC Public Euroconsulting SRL veți face parte dintr-o echipă profesionistă, care își valorizează angajații și le oferă un mediu de lucru stimulativ.

Pachetul de beneficii include un salariu bazat pe comision din vanzari, instruire continuă în domeniu și oportunități de avansare. Candidații selectați vor fi pe bază de colaborare, cu un program fully remote, ce oferă posibilitatea de a-ti crea singur programul de muncă.

Procesul de depunere a candidaturii:

Amplifică-ți șansele de a fi angajat chiar acum! Aplică pentru postul de Specialist Vanzari, trimițându-ți CV-ul la cv@publiceuroconsulting.ro  sau Whatsapp +40728.572.880 . Avem un proces simplu și transparent de recrutare, care include un prim interviu telefonic/online. Te așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Aptitudini necesare