Muncitor prese stantare

Full time @Ascent Human Capital in Producție / Logistica Trimite oferta de job pe mail
  • Share:

Detalii despre locul de muncă

  • Job ID 11038
  • Nivel carieră Entry level
  • Experiență 1 An
  • Sex Masculin
  • Industrie Producție
  • Nivel studii Calificat

Descrierea locului de muncă

Recrutăm MUNCITORI pentru o firmă cu experiență de 20 de ani în industria prelucrării materialelor plastice, cu sediul în Curtici și cu capital integral italian

Responsabilități

  • Pregătirea materiei prime în conformitate cu specificațiile tehnice de pe comanda de lucru
  • Așezarea materiei prime în matrița și închiderea presei
  • Extragerea piesei din matrița și finisarea acesteia
  • Respectarea parametrilor tehnici și de calitate ale produselor
  • Îndeplinirea obiectivelor zilnice de productivitate
  • Efectuarea curățeniei la postul de lucru la sfârșitul fiecarui schimb
  • Program de lucru în 3 schimburi

Educatie + Experiență

  • Minim 8 clase absolvite
  • Implicare și seriozitate
  • Dexteritate manuală și acuitate vizuală

Alte beneficii

  • Salariu corelat cu cunoștințele și experiența
  • Tichete de masă de 35 lei/ziua de lucru
  • 200 de lei primă de prezență
  • 200 de lei primă de producție
  • Abonament de servicii medicale Medlife
  • Transport asigurat
  • CIM nedeterminat
  • Stabilitate și continuitate

Sugestii locuri de muncă